Το σχολείο των ονείρων μας

Χαιρετισμός της Διευθύντριας του σχολείου

• Η Ιστοσελίδα μας δημιουργήθηκε με σκοπό να αποτελέσει ένα μέσο ενημέρωσης και επικοινωνίας με τους μαθητές/τριες και τους γονείς – κηδεμόνες. Πιστεύω ότι ένας δικτυακός τόπος και μάλιστα σχολικός, οφείλει να είναι ένας ζωντανός οργανισμός, που θα παρέχει στους επισκέπτες του την καλύτερη δυνατή ενημέρωση για τα εκπαιδευτικά ζητήματα και όχι μόνο.
  • Πλοηγηθείτε στον διαδικτυακό μας τόπο, για να βρείτε πληροφορίες για το σχολείο μας, τους εκπαιδευτικούς του, τον Σύλλογο Γονέων και κηδεμόνων, αλλά και τους μαθητές/τριές του μέσω των ποικίλων δραστηριοτήτων και πολύμορφων εκδηλώσεων που πραγματοποιούνται.
  • Αγαπάμε το σχολείο, τη γνώση, συνεργαζόμαστε αγαστά με τους συμμαθητές/τριές μας, σεβόμαστε τους καθηγητές/τριές μας, νοηματοδοτούμε τη ζωή μας!

Η

Διευθύντρια